fbpx

Tiimituba

Meie privaatsesse tiimituppa saad kutsuda kuni 10 inimest, et pidada maha üks töine koosolek, aga miks mitte ka tiimi lõuna- või õhtusöök.

  • Kiire Wi-Fi
  • Tahvel
  • Ekraan

Saada päring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Küpsised

Käesolev veebileht kasutab küpsiseid eesmärgiga tagada selle mugavam ja isikupärasem kasutamine. Kui jätkate meie kodulehel kasutamist või sulgete küpsiste teate, loeme, et olete nõustunud küpsiste kasutamisega. Täpsema informatsiooni saamiseks kodulehel kasutatavate küpsiste kohta, tutvuge meie küpsiste kasutamise põhimõtetega.

1. Küpsiste kasutamine

Kasutajate (edaspidi ka Teie) paremaks teenindamiseks kasutab Amer Invest OÜ (registrikood 10540051, aadress Narva mnt 120, 10127 Tallinn; edaspidi meie) koduleht Kasutaja veebilehitseja poolt kasutatavasse seadmesse salvestatavaid küpsiseid (ingl cookie).

Küpsiste kasutamise eesmärk on hinnata ja jälgida meie kodulehe kasutatavust, eesmärgiga parendada kodulehe kasutusmugavust ja sisu tulenevalt Kasutajate eelistustest.

2. Mis on küpsis?

Küpsis on tekstifail, mille saadavad ja salvestavad Kasutaja seadmesse kodulehed, mida kasutaja külastab. Küpsis salvestatakse Kasutaja veebilehitseja failikataloogis. Juhul kui Kasutaja on veebilehte varem külastanud, loeb veebilehitseja küpsist ning edastab vastava teabe veebilehele või elemendile, mis küpsise algul salvestas. Lisateave küpsiste kohta on kättesaadav Andmekaitse Inspektsiooni kodulehel www.aki.ee/et/kupsised.

Küpsised võimaldavad jälgida veebilehe kasutusstatistikat, eri alamlehtede populaarsust ning muid kodulehel tehtavaid toiminguid. Küpsisest saadavat teavet kasutatakse veebilehe kasutusmugavuse ja sisu parendamise eesmärgil.

3. Veebilehel kasutatavate küpsiste tüübid

Oma põhiolemuselt jagunevad küpsised kaheks: ajutised ehk seansiküpsised ja püsiküpsised. Ajutised küpsised kustutab seade pärast veebilehitseja sulgemist. Püsiküpsised salvestuvad Kasutaja seadmesse pärast veebilehitseja sulgemist.

Küpsiste kuuluvuse järgi jagatakse küpsised: autori ehk esimese osapoole küpsised ja kolmandate osapoolte küpsised. Autori küpsiste abil salvestame teavet, mida taaskasutatakse järgmisel korral, kui Te peaksite meie kodulehte uuesti külastama. Kolmandad osapooled on isikud keda me kasutame oma teenuste osutamisel (nt Google, Facebook jt) ja nende küpsiste abil kogutakse nt teavet kodulehe statistika ja reklaamide osas, sh ei oma me kontrolli kolmandate osapoolte poolt kasutatavate küpsiste üle, mis toimub lähtuvalt kolmandate poolte endi küpsiste kasutamise poliitikatest.

Spetsiifiliselt jagatakse küpsised veel: tehnilised küpsised, analüütilised küpsised, autentimise küpsised, reklaamiküpsised, multimeedia esitamiseks kasutatavad küpsised.

4. Küpsistest keeldumine või kasutamise piiramine

Kasutajal on õigus keelduda või piirata küpsiste salvestamisest oma seadmesse. Vastava soovi korral peab Kasutaja muutma oma seadme veebilehitseja seadeid, sh peab arvestama, et eri veebilehitsejad kasutavad küpsiste keelamiseks erinevaid meetodeid. Täpsem informatsioon veebilehitseja häälestamise ja turvaseadete osas on kuvatud Andmekaitse Inspektsiooni kodulehel www.aki.ee/et/kupsised.

Küpsiste blokeerimisel peab Kasutaja arvestama, et kõik kodulehe funktsioonid ei pruugi pärast küpsiste blokeerimist enam Kasutajale kättesaadavad olla.

Küpsistega seonduvate küsimuste korral palume võtta meiega ühendust ülal esitatud kontaktidel.

Jätkates meie kodulehe kasutamist, loeme, et oled andnud meile nõusoleku küpsiste kasutamiseks., olete tutvunud meie küpsiste kasutamise põhimõtete ja nendega nõustunud. Jätame endale vajadusel õiguse küpsiste kasutamise põhimõtteid ühepoolselt muuta. Meie kodulehte kasutades kontrolli käesoleva lehekülje sisu, tutvumaks Küpsiste kasutamise põhimõtete uuenduste ja muudatustega.